Atrakcje w Bukowinie Tatrzańskiej i okolicach

W pobliżu kompleks wyciągów narciarskich

Baseny Termalne
w Bukowinie Tatrzańskiej - 1 km,
Terma Bania - 5 km

Bukowina Tatrzańska miejscowość położona na wysokości od 860 do 1000 m.n.p.m jest odpowiednia dla osób chcących się oderwać od zgiełku i pośpiechu

Tutaj można obcować z naturą, podziwiać piękno przyrody, obserwować panoramą Tatr. Powietrze jest niezwykle czyste cisza umo؟liwia odprي؟enie i wypoczynek.
Tu wolniej płynie czas.

Od wiosny do jesieni można spacerować po licznych szlakach turystycznych, podziwiając piękno naszej ojczyzny, lub udać się do pobliskich lasów bogatych w dary natury, jak maliny, borówki, grzyby.

W naszej miejscowości korzystać można z licznych tras rowerowych.

Ze względu na wysokość m.n.p.m utrzymujący się tu często przez 6 miesięcy śnieg pozwala na półroczne korzystanie z wyciągów narciarskich, których znajduje się tutaj aż 23. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego.

Nie daleko stąd są również stacje narciarskie Małe Ciche, Kotelnia, Jurgów, Czarna Góra.

Na terenie ośrodka i wsi organizowane są kuligi, ogniska z pieczeniem barana. Istnieje możliwość zorganizowania jedno-dniowej wycieczki na Słowację lub na spływ przełomem Dunajca.

W sierpniu organizowany jest Karnawał Góralski zwany Sabałowymi Bajaniami. Na którym występują górale z innych krajów, w programie są liczne konkursy i zabawy, pasowanie na zbójnika.

Zapraszamy na wypoczynek przez cały rok.
U nas spędzisz swój wolny czas w miłej i rodzinnej atmosferze.